O nás

Jsme mladá dynamická společnost, která se specializuje na výrobu prémiových street workout a fitness cvičebních pomůcek pro veřejné, komerční i soukromé využití. Zabýváme se kompletní realizací venkovních posiloven, street workout a fitness parků, vybavení fitness center a domácích posiloven.

Naše filosofie

Jsme tým lidí kteří cvičí Kalistheniku (Calisthnenics) a Street Workout a s nadšením vytváříme vlastní originální produkty na základě dlouholetých zkušeností v oboru fitness a konstrukce strojních zařízení. Naší vizí je nabídnout kvalitní, plně funkční a designově zajímavé cvičební pomůcky nejen pro veřejné ale i pro soukromé použití jako jsou zahrady a dvorky.

Jedna z našich prvních realizací na zahradě rodinného domu na okraji Prahy.

Kvalita

Je u nás vždy na prvním místě. Vývoj, konstrukce, výroba, instalace, testování - všemu je věnována maximální péče a probíhá kompletně v ČR. Kvalita je pod naší neustálou kontrolou. Přesné výpočty namáhání materiálu zaručují optimální nadimenzování použitého materiálu a zároveň zabraňují zbytečnému plýtvání.

Design

Nerezový materiál je opticky přitažlivý a esteticky se hodí téměř všude. Minimalistický vzhled poukazuje na jednoduchost a přirozenost cvičení s vlastní vahou těla a nepůsobí rušivě ve svém okolí. Naopak bude ozdobou vaší zahrady nebo dvorku a bude vyjadřovat váš životní styl.

Životnost

I po několika desetiletích si leštěná nerezová ocel zachová svůj vzhled a nehrozí poškození korozí. Oproti tomu lakované ocelové konstrukce při pravidelném používání vypadají za pár let jako staré zrezlé zábradlí. Proto jsou naše výrobky kompletně z nerezového materiálu a jejich životnost je mnohonásobně vyšší.

Funkčnost

Každá část našich produktů má smysl a praktické využití. Proto jsou naše produkty jedinečné v konstrukčním řešení a počtu proveditelných cviků. Procvičit celé tělo ze všech možných úhlů byl základní požadavek při vývoji. Pomocné prvky umožní i začátečníkům provádět základní silové cviky.

Ekologie

Nerezová ocel je 100% recyklovatelná, bezúdržbová, odolná proti rozpouštědlům a chloridům. I přes vyšší pořizovací náklady, je použití nerezového materiálu velmi výhodná investice do budoucna. Naproti tomu povrchová úprava kovů galvanickým pokovením patří z hlediska ekologie a vlivu na životní prostředí k velmi rizikovým odvětvím výroby. Stejně tak standardní ocel s lakováním rychle ztrácí svůj původní vzhled a je náchylná ke korozi, čímž je z dlouhodobého hlediska ekologicky více zatěžující.

Zabezpečení

Jako jediní na českém trhu nabízíme 100% ochranu proti krádeži použitím bezpečnostních šroubů se speciálně tvarovanou hlavou, které vylučují demontáž bez speciálního (na českém trhu nedostupného) klíče.